SPRZEDAŻ ZDJĘĆ

Informacja na temat ZAKUPU bądź WYDRUKU zdjęć


Większość zdjęć, które się znajdują na stornie są udostępnione do zakupu. 

Koszt zakupu jednego zdjęcie 30zł netto (istnieje możliwość negocjacji przy większej ilości)
  • Aby dokonać zakupu zdjęcia należy wysłać e-maila na pawel@tofoto.pl z danymi dotyczącymi zdjęcia (informacja pod zdjęciem-gdy przyciśnie się button zakup zdjęcie), firmy, ewentualnego zastosowania.
  • Wpłacić odpowiednią kwotę na konto 
Tofoto Paweł Mszyca, ul. Trzech Diamentów  17/1, 43-382 Bielsko-Biała
21 1140 2004 0000 3902 4207 9534
  • Po otrzymaniu wpłaty na konto, zdjęcie zostanie przesłane mailem (lub udostępnione FTP) oraz wysłana faktura na nabywcę. Istnieje możliwość przyspieszenia transakcji przesłania zdjęcia, prosimy wówczas przesłać dowod wpłaty w formie elektronicznej.


 
 Istniej możliwość zamówienia wydruków zdjęć na papierze foto, na canvasie - płótnie + blejtram, na foli samoprzylepnej, jak również naklejenia zdjęcia na pcv od 3mm do 10mm grubości. Zdjęcia są drukowane na solvencie Mimaki w rozdzielczości 720ppi.  Wydruk na papierze, foli, canvasie możliwy jest w dowolnym wymiarze. Zdjęcia do wydrukowania można wybrać ze strony, bądź przesłać swoje mailem, ew. udostępnić na FTP. Każde zlecenie jest wyceniane osobno w tym celu proszę o kontakt mailowy pawel@tofoto.pl bądź telefoniczny 501 86 36 86.
 

Prawa autorskie

Wszystkie materiały na tej stronie, w tym zdjęcia są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność autora strony oraz osób które udzieliły zezwolenia na wykorzystanie ich wizerunku. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania zdjęć niezgodnie z opisanymi zasadami na tej stronie. Jakiekolwiek wykorzystanie dowolnego z materiałów w inny sposób jest pogwałceniem własności intelektualnej i jest niniejszym zabronione.